آیین نامه شهریه

آیین نامه شهریه

آیین نامه شهریه سال ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام خدمت تمام کاربران مرکز غیرحضوری(تلفنی)حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه و همچنین خیرین محترمی که ما را در حرکت این مسیر قرآنی یاری میرسانند :

چند نکته مهم و ضروری در خصوص شهریه:

۱. به خاطر عدم حمایت مالی مرکز از ناحیه سازمان ها یا ارگان خاصی ،تمامی هزینه فعالیت های مرکز با شهریه قرآن آموزان گرامی تامین می گردد.

۲. تمام شهریه واریزی قرآن آموزان عزیز ،صرف هزینه های جاری مرکز،حق الزحمه اساتید و هزینه تماس ها می شود.

تبصره:

با توجه به اینکه امکان دارد پرداخت شهریه برای برخی از عزیزان واقعا مقدور نباشد، لذا اگر برای کاربر عزیزی که واقعا برایشان مشکل مالی بوده و توان پرداخت شهریه را نداشته باشند جهت بررسی و تعیین وضعیت پراخت ، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با مدیریت مرکز تماس حاصل فرمایند:

۰۹۱۹۱۵۳۶۳۵۴

۳. از آنجا که تمام کارهای مالی بصورت سیستمی است از همه بزرگوارانی که زماندهی آنان انجام می شود بلافاصله برای واریز شهریه اقدام نمایند تا بموقع و یک روز قبل از کلاسشان در سیستم ثبت شود و حق دیگران و استاد ضایع نشود.

۴. در صورتی که امکان پرداخت شهریه در یک روز قبل از کلاس به هر دلیلی ممکن نشد لطفا از طریق پیام در یکی از پیام رسانها برای مدیریت اعلام نمایید تا برای واریز شهریه شما مهلت داده شود و کلاستان متوقف نشود و بلافاصله در اولین فرصت واریزی را انجام دهید.

۵. توجه داشته باشید موقع مهلت حق استادتان ضایع نمی شود و بعد از واریز شما سیستم جلسه مهلت داده شده را از واریزی شما کسر خواهد کرد.

۶. برای مرخصی، عدم پاسخگویی،عدم دسترسی، عدم موقعیت، عدم واریز شهریه بموقع و … هزینه جلسه از شهریه شما کسر خواهد شد. چراکه برای شما زمان اختصاص دارد.

۷. روزهای تعطیل رسمی و عدم تماس از طرف مرکز بخاطر مشکلات قطعی اینترنت یا قطعی تماس، هزینه کسر نمی شود و در صورت کسری عودت داده می شود.

۸. اگر به هر دلیلی بعد از واریز تمایل به ادامه نداشته باشید تمام واریزی و یا باقیمانده شهریه خود را با یکی از موارد سه گانه ذیل به مدیریت اعلام نمایید:

الف) در صفحه شما بایگانی شود تا موقع دوباره فعالیت استفاده نمایید.
ب) به حساب شما عودت داده شود.
ج) به ک
اربران که توانایی مالی ندارند هدیه نمایید.

۹. با توجه به اینکه هزینه آموزش برخی از عزیزانی که توان مالی ندارند با مشارکت شما کاربران و خیرین گرامی و با شرکت در طرح حمایت پرداخت و جبران میگردد.

۱۰. ضمن تشکر وقدردانی و آرزوی توفیق روز افزون به جهت این همیاری و همکاری، خواستار تداوم این مهر و حمایت شما عزیزان در سال جاری نیز هستیم.

۱۱. حمایت خیرین بزرگوار علاوه براینکه باعث حمایت مادی و معنوی مرکز حفظ قرآن ونهج البلاغه بوده است ، موجب دلگرمی کسانیست که توانایی مالی و یا دسترسی به کلاسهای قرآنی ندارند، فلذا با حمایت مادی و معنوی خود در این مسیر الهی و برای اعتلای پرچم قرآن و نهج البلاغه در کنار ما باشید.

اجرکم عند الله

سیداسلام هاشمی مقدم
2.5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها