لودر سایت
مرکز حفظ قرآن و نهج البلاغه ساعت تماس 14:00 الی 20:00
0

قوانین مربوط به قرآن آموزان

آیین نامه های مرکز آموزشی

قوانین_مرکز

     🔰 نکات مربوط به ثبت نام اولیه 🔰 

📋❶←ثبت نام اولیه :

1⃣ روش درخواست ثبت نام :

🔹 برای عزیزانی که تاکنون قرآن آموز مرکز نبوده اند جهت ثبت نام اولیه در مرکز تنها کافیست ،برای شرکت در دوره حفظ قرآن عدد 114 و برای شرکت در دوره حفظ نهج البلاغه عدد110 را به شماره ذیل ارسال فرمایند؛
↙️↙️↙️

📲 09191536354

🔺در خصوص قرآن آموزان عزیزی که قبلا در مرکز اطلاعاتشان ثبت و فعال بوده و به هر علتی مدتی تماسشان غیر فعال بوده است،برای فعالیت مجدد تنها کافیست با روابط عمومی مرکز تماس بگیرند تا مجددا برنامه آنها فعال شود، و هیچ نیازی به ثبت نام مجدد نیست.

🔸 پس از ارسال عدد برای درخواست ثبت نام در دوره منتظر تماس از طرف مرکز حفظ باشید. کارشناسان مرکز در اسرع وقت جهت اخذ مشخصات و ثبت نام اولیه و توضیحات اولیه و تعیین زمان تماس با شما تماس خواهند گرفت.

   🔰 اطلاعات بیشتر در این خصوص 🔰 

📝ثبت نام دوره حفظ قرآن کریم :

🌐.eitaa.com/hefzmajaziquran114/59

📝ثبت نام دوره حفظ نهج البلاغه:

🌐.eitaa.com/hefzmajazi_nahjolbalagheh/10

2⃣ چند نکته مهم :

1_تعیین زمان اولیه قرآن آموز بر اساس زمان های درخواستی قرآن آموز طبق توضیحات فوق توسط کارشناس مرکز (مسئول کاربران) پس از اخذ اطلاعات اولیه و در همان تماس اولیه انجام خواهد گرفت.

2_جلسه اول جهت مشاوره اولیه و زماندهی توسط مسئول کاربران رایگان می باشد و بعد از آن (برای جلسه بعدی،جلسه دوم)استاد تعیین شده در همان ساعت مقرر جهت برنامه دهی اولیه و شروع دوره با قرآن آموز تماس خواهند گرفت.

3_قرآن آموزان جدیدی که زمان برای آنها تعیین شده(توسط مسئول کاربران)در صورت عدم پاسخگویی و عدم اطلاع رسانی انصراف خود در یک روز قبل از کلاسشان(جلسه دوم)، باعث تضییع حق دیگران و استاد خود شده و هزینه کلاسهای از بین رفته نیز به عهده و بر ذمه وی خواهد بود.

4_پس از جلسه مشاوره وزماندهی(تماس اولیه،جلسه اول)، قرآن آموز بایستی جهت ادامه فعالیت وروند تماس آموزشی، شهریه دوره مربوطه را طبق مبالغ مصوب، و حداکثر تا سه روز قبل از زمان جلسه بعدی(جلسه دوم) واریز نماید.

👈اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه و تماس ها ان شالله به زودی در بخش مربوطه مفصلا بیان خواهد شد.

•┈┈••✾••┈┈•
✅مرکز آموزش غیرحضوری(تلفنی)حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه.
╭┅┅┅┅❀🍃🌸🍃❀┅┅┅┅╮
🆔@hefzmajaziquran114
╰┅┅┅┅❀🍃🌸🍃❀┅┅┅┅╯

نویسنده پست: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.