لودر سایت
مرکز حفظ قرآن و نهج البلاغه ساعت تماس 14:00 الی 20:00
0
 🔰 نکات مربوط به تماس های آموزشی 🔰 

📋❷←تماس های آموزشی :

1⃣ نحوه و مدت تماس؟

1_تمامی تماسها، اعم از زماندهی وتماس آموزشی اساتید از طرف مرکز و از طریق کارشناسان و اساتید مرکز می باشد،و قرآن آموزان گرامی در این خصوص تکلیفی ندارند.

2_مدت تماس های آموزشی از طرف اساتید به مدت 15دقیقه بوده و 13الی 14 دقیقه آن را اساتید گرامی موظف به آموزش می باشند.

3- اولویت تماس با شماره ای که به عنوان اولویت تماس قرار داده اید می باشد و در صورت عدم پاسخگویی با شماره دوم و سوم هم تماس گرفته می شود و درصورت عدم پاسخگویی آنها نیز، زمان شما تمدید نخواهد شد، و تماس بعدی شما به جلسه بعد موکول خواهد شد.

🔺در زمان تماس استاد با قرآن آموز اگر قرآن‌آموز پاسخگو نباشد استاد تا ۵ دقیقه اول با شماره‌های قرآن‌ آموز تماس می‌گیرد، و اگر در این ۵ دقیقه پاسخگو بود زمان تماسش به نسبت تاخیری که داشته کسر می‌شود و اگر پاسخ نداد، با او تماس گرفته نمی‌شود.

2⃣ محتوا و محوریت تماس؟

1_در هر بار تماس سه سوال یعنی یک سوال از حفظ یا تثبیت جدید، یک سئوال از ده درس و یک سوال از تمامی محفوظات (دوره) الزامی می باشد.

2_در هر بار تماس 3 الی 5دقیقه مشاوره، برنامه و انگیزه دهی از طرف اساتید انجام می گیرد.

3⃣ نظم در زمان تماس؟

1_تماس ها براساس زمان های ذخیره شده به موقع و تنها در همان بازه زمانی مقرر بوده، لذا باید قرآن آموزان گرامی در ساعت مقرر آماده پاسخ گویی باشند، و چنانچه از جانب اساتید این بند رعایت نگردد قرآن آموزان موظف به اطلاع رسانی موضوع به روابط عمومی مرکز هستند.

2_در صورتی که از قبل طی هماهنگی با آموزش مرخصی نگرفته اید، در صورت عدم آمادگی برنامه آموزشی حتما تماس آموزشی خود را پاسخگو بوده و از استاد مشاوره و برنامه دریافت نمایید،وبه هیچ وجه در حالت اختیار و صرفا بخاطر عدم آمدگی مرخصی نگیرید.

3_ باتوجه به اینکه برای تمام ساعت های اساتید گرامی تماما براساس زمانبندی [هر ۱۵دقیقه یک قرآن آموز] قرآن آموز تعریف شده است و برای جلوگیری از بی نظمی و رعایت حقوق تمام قرآن آموزان، امکان تاخیر و یا تعجیل در تماس نبوده لذا در ساعت تعیین شده پاسخگو بوده و از مدیریت و اساتید تقاضای ساعت پاسخگویی با تاخیر وتعجیل را نداشته باشید.

4_درصورتی که پاسخگویی شما در ساعت تعیین شده مقدور نباشد باید یک روز قبل برای تغییر ساعت و روز تماس خود اقدام نمایید، در غیر اینصورت امکان تغییر نبوده، و جلسه از دست رفته شما قابل جبران نمی باشد.

4⃣ تماس یا پیامک به استاد؟

1_ لطفا با اساتید به هیچ وجه تماس نگرفته و پیام عدم آمادگی و مرخصی قبل و بعد از کلاس نفرستید چون به هیچ وجه پاسخگو نیستند چرا که با قرآن آموزان خود در حال مکالمه بوده و یا در غیر ساعت کاری، مشغول کارهای شخصی خود می باشند.لذا در صورت هرگونه سوال یا مشکل تنها با شماره روابط عمومی مرکز در ارتباط باشید.

2_به هیچ ‌وجه در هیچ کدام از پیام ‌رسان‌ها برای استاد پیام ارسال نفرمایید و انتظار پاسخگویی نداشته باشید زیرا هر سوال یا مشاوره ای لازم باشد باید در همان ساعت و موقع تماس مطرح شود، و اساتید در غیر این صورت تکلیفی جهت پاسخ گویی نداشته و ندارند.

👈اطلاعات بیشتر در خصوص مرخصی جلسه تماس ها ان شالله به زودی در بخش مربوطه مفصلا بیان خواهد شد.
•┈┈••✾••┈┈•
✅مرکز آموزش غیرحضوری(تلفنی)حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه.
╭┅┅┅┅❀

نویسنده پست: سیداسلام هاشمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *